Uitslag | |||||||||||
Laarbeeks Indoor-3D Toernooi 2005 | |||||||||||
Bowhunter Recurve Dames | Beek en Donk | Aarle-Rixtel | Totaal | ||||||||
1 | Suzanne | Kruschka | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 179 | 229 | 408 | |||
2 | Christa | Krause | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 216 | 160 | 376 | |||
3 | Conny | Ney | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 160 | 150 | 310 | |||
4 | Marijke | Douwes | TAA | Apeldoorn | Nederland | 128 | 180 | 308 | |||
5 | Andrea | Duny | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 111 | 191 | 302 | |||
6 | Susanne | Estorf-Hinz | Nimrod | Arcen | Nederland | 155 | 135 | 290 | |||
7 | Murielle | Gorissen | Nimrod | Arcen | Nederland | 128 | 146 | 274 | |||
8 | Els | Heerkens | Gaudium Inter Nos | Tilburg | Nederland | 94 | 167 | 261 | |||
9 | Els | Maelissa | Gaudium Inter Nos | Tilburg | Nederland | 95 | 117 | 212 | |||
10 | Gertrud | Becker | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 96 | 79 | 175 | |||
Bowhunter Recurve Heren | |||||||||||
1 | Ralf | Klasen | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 193 | 294 | 487 | |||
2 | Heiner | Ney | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 198 | 231 | 429 | |||
3 | Arno | Kruschka | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 179 | 248 | 427 | |||
4 | Frank | Essling | BBC Bocholt | Bocholt | Duitsland | 187 | 235 | 422 | |||
5 | Erwin | Maes | BBC Bocholt | Bocholt | Duitsland | 201 | 212 | 413 | |||
6 | Jeffrey | Pirlo | Nimrod | Arcen | Nederland | 182 | 228 | 410 | |||
7 | Erik | Sanders | Pieter Breugel | Breugel | Nederland | 167 | 220 | 387 | |||
8 | Nick | Brink | BBC Bocholt | Bocholt | Duitsland | 171 | 214 | 385 | |||
9 | Jasper | Beck | TAA | Apeldoorn | Nederland | 155 | 224 | 379 | |||
10 | Karl-Heinz | Walter | BSC Düsseldorf | Düsseldorf | Duitsland | 157 | 221 | 378 | |||
11 | Johnny | Maelissa | Gaudium Inter Nos | Tilburg | Nederland | 168 | 206 | 374 | |||
12 | Marc | van | Disseldorp | De Meierijers | Berkel-Enschot | Nederland | 162 | 210 | 372 | ||
13 | Peter | Raaijmakers | Vredelust | Deurne | Nederland | 151 | 203 | 354 | |||
14 | Luuk | Heerkens | Gaudium Inter Nos | Tilburg | Nederland | 155 | 190 | 345 | |||
15 | Jan | Hamers | Gaudium Inter Nos | Tilburg | Nederland | 139 | 188 | 327 | |||
16 | Walter | Becker | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 147 | 170 | 317 | |||
17 | Arthur | Vrij | TAA | Apeldoorn | Nederland | 140 | 156 | 296 | |||
18 | Ronald | Honcoop | KNHS Concordia | Amsterdam | Nederland | 132 | 161 | 293 | |||
19 | Jan | van | Hulten | Attila | Oegstgeest | Nederland | 136 | 157 | 293 | ||
20 | Horst | Pannenbecker | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 124 | 168 | 292 | |||
21 | Wouter | Antonides | Buiten Verwachting | Vught | Nederland | 106 | 183 | 289 | |||
22 | Ivan | Mossink | TAA | Apeldoorn | Nederland | 161 | 123 | 284 | |||
23 | Theo | Terpstra | TAA | Apeldoorn | Nederland | 127 | 157 | 284 | |||
24 | Michael | Hinz | Nimrod | Arcen | Nederland | 136 | 148 | 284 | |||
25 | Ben | Pirlo | Nimrod | Arcen | Nederland | 88 | 188 | 276 | |||
26 | Jaron | Achterberg | E.S.H. Da Vinci | Eindhoven | Nederland | 117 | 155 | 272 | |||
27 | Peter | Krause | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 117 | 146 | 263 | |||
28 | Wim | Heijstek | Tevredenheid 1865 | Dongen | Nederland | 123 | 129 | 252 | |||
29 | Erik | van | Zanten | Pieter Breugel | Breugel | Nederland | 132 | 113 | 245 | ||
30 | Bas | Schipper | Achilles | Alkmaar | Nederland | 117 | 121 | 238 | |||
31 | Frank | Ramrath | BBC Bocholt | Bocholt | Duitsland | 92 | 127 | 219 | |||
32 | Erwin | Beumer | TAA | Apeldoorn | Nederland | 74 | 135 | 209 | |||
33 | Rob | Antonides | Buiten Verwachting | Vught | Nederland | 125 | 84 | 209 | |||
34 | Rene | van | Oers | Nimrod | Arcen | Nederland | 91 | 116 | 207 | ||
35 | Rini | van | Lierop | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 78 | 101 | 179 | ||
36 | Wim | van | Mol | De Eendracht Traditional | Aarle-Rixtel | Nederland | 134 | 0 | 134 | ||
Bowhunter Recurve Jeugd | |||||||||||
1 | Marvin | van | Halm | Hi-Low Archery | Heiloo | Nederland | 240 | 137 | 377 | Nieuw Record | |
2 | Aron | Dielissen | TAA | Apeldoorn | Nederland | 141 | 178 | 319 | |||
3 | Jorrit | Douwes | TAA | Apeldoorn | Nederland | 144 | 156 | 300 | |||
4 | Pascal | Pannenbecker | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 158 | 139 | 297 | |||
5 | Sebastian | Ensch | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 124 | 139 | 263 | |||
6 | Rens | Raaijmakers | Vredelust | Deurne | Nederland | 108 | 145 | 253 | |||
7 | Alexander | Duny | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 117 | 135 | 252 | |||
8 | Jaap | Hoeve | TAA | Apeldoorn | Nederland | 129 | 122 | 251 | |||
9 | Ann-Kathrin | Himmeröder | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 58 | 166 | 282 | |||
10 | Roxanne | Wolff | TAA | Apeldoorn | Nederland | 116 | 132 | 248 | |||
11 | Lars | Raaijmakers | Vredelust | Deurne | Nederland | 115 | 131 | 246 | |||
12 | Jeroen | Faro | Tevredenheid 1865 | Dongen | Nederland | 99 | 111 | 210 | |||
13 | Frido | Beck | TAA | Apeldoorn | Nederland | 97 | 109 | 206 | |||
15 | Peter-Jan | van | Mol | De Eendracht Traditional | Aarle-Rixtel | Nederland | 122 | 84 | 206 | ||
14 | Ivo | Raaijmakers | Vredelust | Deurne | Nederland | 75 | 61 | 136 | |||
Compound Blank Dames | |||||||||||
1 | Anja | Kreuz | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 157 | 228 | 385 | |||
2 | Sylvia | Klasen | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 155 | 213 | 368 | |||
Compound Blank Heren | |||||||||||
1 | Chris | Cox | Avalon Archers | Sandy | Groot-Brittanië | 305 | 317 | 622 | |||
2 | Ralf | Klasen | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 250 | 294 | 544 | |||
3 | Mark | Gorissen | Nimrod | Arcen | Nederland | 180 | 247 | 427 | |||
4 | Stijn | Weterings | Tevredenheid 1865 | Dongen | Nederland | 173 | 175 | 348 | |||
Compound Blank Jeugd | |||||||||||
1 | Roos | Vos | TAA | Apeldoorn | Nederland | 169 | 197 | 366 | |||
Compound Limited Dames | |||||||||||
1 | Heather | Pearson | Orion Bowhunters | Harpenden | Groot-Brittanië | 298 | 340 | 638 | Nieuw Record | ||
2 | Anja | Kreuz | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 192 | 289 | 481 | |||
3 | Sylvia | Klasen | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 195 | 214 | 409 | |||
Compound Unlimited Dames | |||||||||||
1 | Lucy | Holderness | Orion Bowhunters | Harpenden | Groot-Brittanië | 349 | 376 | 725 | Nieuw Record | ||
2 | Karin | van | Halm | Hi-Low Archery | Heiloo | Nederland | 240 | 271 | 511 | ||
3 | Talitha | Peters | S.C Centaur | Asten | Nederland | 276 | 232 | 508 | |||
4 | Claudia | Star | Attila | Oegstgeest | Nederland | 248 | 235 | 483 | |||
5 | Patricia | Walenkamp | Attila | Oegstgeest | Nederland | 193 | 222 | 415 | |||
Compound Unlimited Heren | |||||||||||
1 | Tony | Weston | Orion Bowhunters | Harpenden | Groot-Brittanië | 348 | 376 | 724 | |||
2 | Martin | Pearson | Orion Bowhunters | Harpenden | Groot-Brittanië | 344 | 357 | 701 | |||
3 | Twan | van | Hout | Bogenschützen Fricktal | Frick | Zwitserland | 328 | 359 | 687 | ||
4 | Raymond | van | Halm | Hi-Low Archery | Heiloo | Nederland | 340 | 344 | 684 | ||
5 | Chris | Cox | Avalon Archers | Sandy | Groot-Brittanië | 322 | 334 | 656 | |||
6 | Rico | van | Dijk | De Lindejagers | Drouwenerveen | Nederland | 321 | 328 | 649 | ||
7 | Cees | Verkooijen | Novio Magum | Nijmegen | Nederland | 327 | 321 | 648 | |||
8 | Freddy | van | Hout | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 315 | 332 | 647 | ||
9 | Ad | Liebregts | De Vrolijke Schutters | Rosmalen | Nederland | 306 | 340 | 646 | |||
10 | Hans | v/d | Velden | Willem III | Boekel | Nederland | 309 | 323 | 632 | ||
11 | Jans | de | Jonge | De Lindejagers | Drouwenerveen | Nederland | 314 | 311 | 625 | ||
12 | Thomas | Kraus | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 299 | 318 | 617 | |||
13 | Arie | de | Haan | De Vrolijke Schutters | Rosmalen | Nederland | 310 | 302 | 612 | ||
14 | Hedwig | Roest | Gravin Jacoba van Beijeren | Gouda | Nederland | 280 | 330 | 610 | |||
15 | Ger | van | Beek | Semper Unitas | Dommelen | Nederland | 287 | 306 | 593 | ||
16 | Davy | Leen | K.H.C. | Peer | België | 289 | 289 | 578 | |||
17 | Theo | Visser | Brediusschutters | Woerden | Nederland | 276 | 299 | 575 | |||
18 | Geert | Knaapen | Recht door Zee | Helmond | Nederland | 253 | 315 | 568 | |||
19 | Marco | van | Bommel | S.C Centaur | Asten | Nederland | 251 | 312 | 563 | ||
20 | Erik | Hoop | De Meierijers | Berkel-Enschot | Nederland | 289 | 272 | 561 | |||
21 | Mario | Aben | S.C Centaur | Asten | Nederland | 261 | 298 | 559 | |||
22 | Eric | Roosen | S.S.B | Balen | België | 239 | 319 | 558 | |||
23 | Jan | Meijer | De Lindejagers | Drouwenerveen | Nederland | 254 | 298 | 552 | |||
24 | Rob | Greve | Attila | Oegstgeest | Nederland | 246 | 297 | 543 | |||
25 | Jos | van | Tongeren | Attila | Oegstgeest | Nederland | 249 | 293 | 542 | ||
26 | Erik | de | Jong | Attila | Oegstgeest | Nederland | 240 | 302 | 542 | ||
27 | Guilhermo | Barten | O.G.I.O. | Eindhoven | Nederland | 270 | 269 | 539 | |||
28 | Bart | Smit | Attila | Oegstgeest | Nederland | 249 | 290 | 539 | |||
29 | Patric | Manta | S.S.B | Balen | België | 222 | 308 | 530 | |||
30 | Marcel | Santing | De Lindejagers | Drouwenerveen | Nederland | 225 | 303 | 528 | |||
31 | Mark | Prossler | S.S.B | Balen | België | 212 | 314 | 526 | |||
32 | Francois | Vermosen | De Eendracht Herenthout | Herenthout | België | 234 | 279 | 513 | |||
33 | Jan | de | Wever | De Eendracht Herenthout | Herenthout | België | 232 | 266 | 498 | ||
34 | Ad | van | Vught | E.S.H. Da Vinci | Eindhoven | Nederland | 232 | 266 | 498 | ||
35 | Thijs | Kroon | Attila | Oegstgeest | Nederland | 179 | 294 | 473 | |||
36 | Peter | Vandekerkhof | K.H.C. | Peer | België | 219 | 247 | 466 | |||
37 | Geert | Bosch | Bosjagers | Best | Nederland | 225 | 219 | 444 | |||
38 | Johan | Haex | K.H.C. | Peer | België | 219 | 204 | 423 | |||
39 | Siem | Rose | Achilles | Alkmaar | Nederland | 201 | 218 | 419 | |||
40 | Andre | v/d | Plas | Attila | Oegstgeest | Nederland | 187 | 218 | 405 | ||
41 | Toon | Schrijvers | O.N.A. | Bladel | Nederland | 163 | 240 | 403 | |||
42 | Ed | Geels | Attila | Oegstgeest | Nederland | 171 | 202 | 373 | |||
43 | Richard | de | Haan | TAA | Apeldoorn | Nederland | 129 | 120 | 249 | ||
Compound Unlimited Jeugd | |||||||||||
1 | Sander | van | Halm | Hi-Low Archery | Heiloo | Nederland | 257 | 295 | 552 | ||
2 | Jody | Vermeulen | O.G.I.O. | Eindhoven | Nederland | 258 | 266 | 524 | |||
3 | Jarno | Liebregts | De Vrolijke Schutters | Rosmalen | Nederland | 306 | 205 | 511 | |||
4 | Bjorn | Roosen | S.S.B | Balen | België | 179 | 264 | 443 | |||
5 | Jasper | van | Dalen | O.G.I.O. | Eindhoven | Nederland | 224 | 217 | 441 | ||
6 | Jack | v/d | Dungen | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 187 | 224 | 411 | ||
7 | Sven | Mos | TAA | Apeldoorn | Nederland | 156 | 215 | 371 | |||
Freestyle Recurve Dames | |||||||||||
1 | Ester | v/d | Ben | a.c.e. X-clusive | Ede | Nederland | 225 | 270 | 495 | ||
2 | Anneke | Gijtenbeek | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 220 | 174 | 394 | |||
3 | Anja | Bogers | Semper Unitas | Dommelen | Nederland | 110 | 110 | 220 | |||
4 | Marie | Sleegers | Wilem Tell | Delft | Nederland | 33 | 88 | 121 | |||
Freestyle Recurve Heren | |||||||||||
1 | Tiny | van | Hoof | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 317 | 335 | 652 | ||
2 | Marc | v/d | Veen | Attila | Oegstgeest | Nederland | 312 | 336 | 648 | ||
3 | Mart | Hendriks | St. Hubertus | Merselo | Nederland | 272 | 349 | 621 | |||
4 | Theo | v/d | Hurk | St. Hubertus | Merselo | Nederland | 285 | 323 | 608 | ||
5 | Joost | Steemers | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 280 | 318 | 598 | |||
6 | Piet | van | Lent | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 278 | 318 | 596 | ||
7 | Maarten | Kusters | St. Hubertus | Merselo | Nederland | 271 | 308 | 579 | |||
8 | Sjon | de | Groot | a.c.e. X-clusive | Ede | Nederland | 230 | 303 | 533 | ||
9 | Dirk | v/d | Laar | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 260 | 273 | 533 | ||
10 | Sander | van | Dinter | a.c.e. X-clusive | Ede | Nederland | 262 | 270 | 532 | ||
11 | John | Jansen | Beatrix | Eindhoven | Nederland | 239 | 280 | 519 | |||
12 | Hans | Gijtenbeek | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 255 | 263 | 518 | |||
13 | Geert-Jan | van | Kraaij | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 230 | 283 | 513 | ||
14 | Zef | Rijnen | E.S.H. Da Vinci | Eindhoven | Nederland | 226 | 287 | 513 | |||
15 | Ronnie | Weidijk | De Lindejagers | Drouwenerveen | Nederland | 225 | 272 | 497 | |||
16 | Thijs | Thurlings | E.S.H. Da Vinci | Eindhoven | Nederland | 259 | 226 | 485 | |||
17 | Ben | Houtkamp | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 196 | 283 | 479 | |||
18 | Theo | Gloudemans | Bosjagers | Best | Nederland | 211 | 268 | 479 | |||
19 | Theo | de | Jong | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 226 | 249 | 475 | ||
20 | Mario | Gloudemans | Concordia | St. Oedenrode | Nederland | 201 | 272 | 473 | |||
21 | Ronald | Overveld | Achilles | Alkmaar | Nederland | 204 | 251 | 455 | |||
22 | Roy | Faas | Achilles | Alkmaar | Nederland | 196 | 251 | 447 | |||
23 | Ron | Bruurs | O.N.A. | Bladel | Nederland | 174 | 263 | 437 | |||
24 | Jan | van | Rijn | Zeemacht | Den Helder | Nederland | 203 | 209 | 412 | ||
25 | Jan | Gooskens | O.N.A. | Bladel | Nederland | 166 | 240 | 406 | |||
26 | Anton | Peeters | O.N.A. | Bladel | Nederland | 170 | 223 | 393 | |||
27 | Henk | Leenders | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 192 | 175 | 367 | |||
28 | Toon | van | Lieshout | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 139 | 188 | 327 | ||
29 | Toine | Poulisse | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 177 | 139 | 316 | |||
30 | Theo | Leenders | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 162 | 118 | 280 | |||
31 | Kees | v/d | Bruggen | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 122 | 146 | 268 | ||
32 | Cor | Korenman | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 93 | 143 | 236 | |||
33 | Martin | Sleegers | Wilem Tell | Delft | Nederland | 64 | 74 | 138 | |||
34 | Theo | v/d | Zanden | Rozenjagers | Eerde | Nederland | 0 | 91 | 91 | ||
Freestyle Recurve Jeugd | |||||||||||
1 | Kevin | van | Kraaij | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 278 | 328 | 606 | ||
2 | Sander | van | Veghel | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 236 | 325 | 561 | ||
3 | Theo | Jansen | Beatrix | Eindhoven | Nederland | 231 | 291 | 522 | |||
4 | Pieter | Driesen | K.H.C. | Peer | België | 251 | 268 | 519 | |||
5 | Rik | van | Vugt | Beatrix | Eindhoven | Nederland | 249 | 260 | 509 | ||
6 | Martijn | v/d | Bruggen | De Meierijers | Berkel-Enschot | Nederland | 250 | 253 | 503 | ||
7 | Jochem | Wiering | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 232 | 262 | 494 | |||
8 | Tom | van | Straten | O.G.I.O. | Eindhoven | Nederland | 212 | 278 | 490 | ||
9 | Manou | de | Jong | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 229 | 223 | 452 | ||
10 | Martin | Steenbakkers | Rozenjagers | Eerde | Nederland | 166 | 277 | 443 | |||
11 | Harm | Kanters | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 214 | 226 | 440 | |||
12 | Per | Konings | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 220 | 206 | 426 | |||
13 | Jondar | Schumann | K.H.C. | Peer | België | 188 | 235 | 423 | |||
14 | Gerwin | Bouw | Rozenjagers | Eerde | Nederland | 163 | 249 | 412 | |||
15 | Paul | van | Veen | Rozenjagers | Eerde | Nederland | 193 | 214 | 407 | ||
16 | Dennis | van | Paridon | Rozenjagers | Eerde | Nederland | 201 | 201 | 402 | ||
17 | Richard | Peters | Semper Unitas | Dommelen | Nederland | 223 | 179 | 402 | |||
18 | Rick | Kanters | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 207 | 180 | 387 | |||
19 | Kristof | van | Bedts | De Eendracht Herenthout | Herenthout | België | 166 | 177 | 343 | ||
20 | Dennis | Jonkers | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 129 | 199 | 328 | |||
21 | Marijn | Peters | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 168 | 159 | 327 | |||
22 | Christiaan | Peters | Strijd in Vrede | Beek en Donk | Nederland | 165 | 161 | 326 | |||
23 | Sjors | v/d | Hurk | Rozenjagers | Eerde | Nederland | 107 | 187 | 294 | ||
24 | Justin | van | Dijk | De Eendracht Traditional | Aarle-Rixtel | Nederland | 107 | 137 | 244 | ||
25 | Rob | van | Paridon | Rozenjagers | Eerde | Nederland | 0 | 200 | 200 | ||
Longbow Dames | |||||||||||
1 | Christa | Krause | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 156 | 178 | 334 | Nieuw Record | ||
2 | Suzanne | Kruschka | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 141 | 191 | 332 | |||
3 | Conny | Ney | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 116 | 178 | 294 | |||
4 | Anneke | Steemers | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 123 | 157 | 280 | |||
5 | Lucy | Holderness | Orion Bowhunters | Harpenden | Groot-Brittanië | 103 | 139 | 242 | |||
6 | Nina | Kramer | De Meierijers | Berkel-Enschot | Nederland | 90 | 126 | 216 | |||
7 | Catalijne | van | Oort | Attila | Oegstgeest | Nederland | 98 | 116 | 214 | ||
8 | Inge | Huijboom | Pieter Breugel | Breugel | Nederland | 99 | 109 | 208 | |||
9 | Hester | Fokker | Attila | Oegstgeest | Nederland | 119 | 74 | 193 | |||
10 | Ans | Graafmans | Sint Sebastiaan | Oosterhout | Nederland | 48 | 91 | 139 | |||
11 | Gertrud | Becker | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 45 | 71 | 116 | |||
12 | Miriam | Kiela | Sint Sebastiaan | Oosterhout | Nederland | 25 | 61 | 86 | |||
Longbow Heren | |||||||||||
1 | Karl-Heinz | Walter | BSC Düsseldorf | Düsseldorf | Duitsland | 177 | 274 | 451 | |||
2 | Willem | den | Braver | Wilem Tell | Delft | Nederland | 206 | 242 | 448 | ||
3 | Balthus | de | Louweren | Semper Unitas | Dommelen | Nederland | 171 | 277 | 448 | ||
4 | Willem | van | Oel | Wilem Tell | Delft | Nederland | 190 | 250 | 440 | ||
5 | Heiner | Ney | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 208 | 231 | 439 | |||
6 | Frank | Verhulst | Tevredenheid 1865 | Dongen | Nederland | 193 | 205 | 398 | |||
7 | Daan | Roepman | Tevredenheid 1865 | Dongen | Nederland | 169 | 212 | 381 | |||
8 | Henk | Gossen | De Lindejagers | Drouwenerveen | Nederland | 135 | 242 | 377 | |||
9 | Erik | Sanders | Pieter Breugel | Breugel | Nederland | 162 | 202 | 364 | |||
10 | Geert | v/d | Ganzewinkel | De Eendracht Traditional | Aarle-Rixtel | Nederland | 161 | 192 | 353 | ||
11 | Erik | Roepman | Tevredenheid 1865 | Dongen | Nederland | 170 | 175 | 345 | |||
12 | Erik | Janssen | Willem Tell | Etten-Leur | Nederland | 149 | 196 | 345 | |||
13 | Horst | Pannenbecker | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 106 | 227 | 333 | |||
14 | Niels | van | Vught | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 153 | 174 | 327 | ||
15 | Harry | Moors | De Eendracht Traditional | Aarle-Rixtel | Nederland | 135 | 187 | 322 | |||
16 | Chris | Burgers | Novio Magum | Nijmegen | Nederland | 121 | 188 | 309 | |||
17 | Laurence | Rozijn | De Lindejagers | Drouwenerveen | Nederland | 147 | 149 | 296 | |||
18 | Sef | Jaspers | Amicitia | Cadier & Keer | Nederland | 117 | 155 | 272 | |||
19 | Peter | v/d | Linden | Pieter Breugel | Breugel | Nederland | 123 | 142 | 265 | ||
20 | Bärbel | Grewe | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 149 | 112 | 261 | |||
21 | Jasper | Honcoop | KNHS Concordia | Amsterdam | Nederland | 72 | 183 | 255 | |||
22 | Peter | Krause | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 136 | 106 | 242 | |||
23 | Arno | Kruschka | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 119 | 106 | 225 | |||
24 | Ton | Graafmans | Sint Sebastiaan | Oosterhout | Nederland | 109 | 114 | 223 | |||
25 | Patrick | Mengerink | BBC Bocholt | Bocholt | Duitsland | 107 | 115 | 222 | |||
26 | Yvo | Kiela | Sint Sebastiaan | Oosterhout | Nederland | 86 | 121 | 207 | |||
27 | John | van | Noort | Pieter Breugel | Breugel | Nederland | 55 | 95 | 150 | ||
Longbow Jeugd | |||||||||||
1 | Pascal | Pannenbecker | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 183 | 204 | 387 | Nieuw Record | ||
2 | Wilco | Verboom | Brediusschutters | Woerden | Nederland | 104 | 140 | 244 | |||
3 | Robin | Gassen | Team Ruhrpot | Duisburg | Duitsland | 83 | 117 | 214 | |||
4 | Sebastian | Ensch | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 97 | 109 | 206 | |||
5 | Alexander | Duny | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 106 | 84 | 190 | |||
6 | Kim | van | Noort | Pieter Breugel | Breugel | Nederland | 94 | 95 | 189 | ||
7 | Peter | Beumer | TAA | Apeldoorn | Nederland | 61 | 97 | 158 | |||
8 | Anne | van | Noort | Pieter Breugel | Breugel | Nederland | 78 | 56 | 134 | ||
9 | Joey | Vrij | TAA | Apeldoorn | Nederland | 38 | 96 | 134 | |||
Recurve Barebow Dames | |||||||||||
1 | Andrea | Duny | Eifel Bowhunter | Dahlem | Duitsland | 178 | 151 | 329 | |||
2 | Claudia | Straver | St. Bernardus | Bergeijk | Nederland | 102 | 79 | 181 | |||
3 | Marjan | van | Dorp | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 63 | 114 | 177 | ||
4 | Georgina | de | Haan | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 15 | 40 | 55 | ||
Recurve Barebow Heren | |||||||||||
1 | Tony | Weston | Orion Bowhunters | Harpenden | Groot-Brittanië | 219 | 253 | 472 | |||
2 | Raymond | Pommerel | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 135 | 255 | 390 | |||
3 | Henri | Straver | St. Bernardus | Bergeijk | Nederland | 153 | 224 | 377 | |||
4 | Dorus | van | Heugten | Team Blackhawk | Lierop | Nederland | 175 | 201 | 376 | ||
5 | Paul | de | Bock | O.G.I.O. | Eindhoven | Nederland | 155 | 201 | 356 | ||
6 | Rick | Adriaensen | St. Bernardus | Bergeijk | Nederland | 136 | 196 | 332 | |||
7 | Jörg | Tietze | Saense Handboog Skutters | Zaandam | Nederland | 149 | 137 | 286 | |||
8 | Guus | van | Gompel | St. Bernardus | Bergeijk | Nederland | 123 | 130 | 253 | ||
9 | Bert | v/d | Kruijs | Team Blackhawk | Lierop | Nederland | 93 | 61 | 154 | ||
Recurve Barebow Jeugd | |||||||||||
1 | Nadika | van | Gompel | St. Bernardus | Bergeijk | Nederland | 126 | 105 | 231 | Nieuw Record | |
2 | Dinja | van | Gompel | St. Bernardus | Bergeijk | Nederland | 73 | 80 | 153 |